Centrum Wychowania Przez Sztukę KUŹNIA TALENTÓW

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy serdecznie twórców, animatorów zabaw dla dzieci i każdego, kto umie zrobić coś artystycznego i przekazać swoją wiedzę i umiejętności najmłodszym adeptom sztuki do przesyłania swojego CV oraz krótkiego listu motywacyjnego, w którym będziemy mogli przeczytać, w czym jesteście dobrzy i dlaczego to właśnie z Wami powinniśmy współpracować.

Zapraszamy studentów kierunków artystycznych, pedagogicznych i humanistycznych, którzy chcieliby się nauczyć, jak twórczo pracować z dziećmi i jak wychowywać je przez kontakt ze sztuką do odbycia bezpłatnego stażu. Dla najlepszych stażystów możliwość otrzymania pracy, a dla każdego zaświadczenie z ilością godzin oraz z zakresem obowiązków, zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Przyszłych stażystów zapraszamy do przesłania swojego CV oraz krótkiego listu motywacyjnego, w którym przeczytamy, co już umiecie robić i czego chcielibyście się u nas nauczyć.

Zapraszamy przedszkola i szkoły z Trójmiasta i okolic zainteresowane podnoszeniem artystycznych umiejętności dzieci do przesyłania zapytań i propozycji współpracy. Chętnie zorganizujemy warsztaty z wybranych dziedzin wychowania przez sztukę zarówno w Waszej placówce, w naszej siedzibie czy w innym wyznaczonym miejscu związanym ze sztuką (filharmonia, galeria, muzeum, teatr itd.). Zapewniamy, że udział w takich zajęciach będzie nie tylko niezapomnianą przygodą, ale również wyposaży dzieci w niezbędne narzędzia do odbioru sztuki.

Zapraszamy firmy, które chciałyby, by dzieci pracowników miały okazję uczestniczyć w niezapomnianych edukacyjnych zajęciach. Istnieje możliwość ich poprowadzenia w Państwa siedzibie lub w innym wskazanym miejscu. Chętnie pomożemy w organizacji pikników rodzinnych oraz innych imprez integracyjnych. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych.