Centrum Wychowania Przez Sztukę KUŹNIA TALENTÓW

BOCIANKOWE (BABY SHOWER)

Narodziny dziecka są wielkim wydarzeniem dla całej rodziny i to niezależnie od tego czy jest to pierwsze czy dziesiąte dziecko. Bociankowe jest okazją, żeby w kobiecym gronie dzielić się radością z pojawienia się nowego członka rodziny, ale także aby oswajać swoje lęki i wymieniać się doświadczeniami. To czas, gdy można razem pośmiać się i rozluźnić, zapomnieć o obowiązkach i stresach, opowiadać o swoich planach, marzeniach czy przygotować wspólną pamiątkę dla mamy i dziecka.
Ponieważ każda mama przyjmując dziecko ma inne przemyślenia i potrzeby, innego rodzaju spotkania potrzebuje. Dlatego plan Bociankowego jest za każdym razem dostosowywany do indywidualnych oczekiwań.

Organizujemy przyjęcia w dwóch opcjach:
-ciążowe, które są okazją aby spędzić jedne z ostatnich spokojnych chwil przed porodem w gronie bliskich kobiet,
-poporodowe, na którym można porozmawiać o porodzie i pierwszych doświadczeniach macierzyństwa, a także przedstawić dziecko znajomym.


PROPONOWANE TEMATY IMPREZY

IT'S A BOY / IT'S A GIRL
Zabawy i gry związane z macierzyństwem, quizy, zadania, konkurencje, wszystko w konwencji lekkiej i zabawowej, by rozluźnić mamę i zapewnić świetną zabawę gościom.

BAJKOWE BOCIANKOWE, CZYLI POWRÓT DO KRAINY DZIECIŃSTWA
Goście przebierają się za postacie z bajek, gry i zabawy dotyczą kołysanek, baśni, zabaw dziecięcych. Jest to opcja dobra, kiedy goście nie znają się lub gdy grupa jest zróżnicowana wiekowo.

EGZAMIN Z MACIERZYŃSTWA
Może być okazją nie tylko dla ciężarnej/młodej mamy, ale też dla jej gości by sprawdzić się w różnych zadaniach i zabawach, które w zabawny sposób udowodnią czy nadają się na mamę / ciocię. Zdany egzamin zostanie potwierdzony pamiątkowym dyplomem.

DARCIE PIERZA
Jest okazją, by w luźnej atmosferze porozmawiać robiąc coś wspólnie, np. wykonując przetwory czy gotując obiady dla przyszłej mamy. Taki czas jest doskonałą okazją do opowiadania historii, tak by rozmowa stała się czasem oswajania lęków, omówienia nadziei, wymiany doświadczeń i myśli. Jest to opcja szczególnie dobra dla grupy, która się zna i jest doświadczona w macierzyństwie.

DAWNO, DAWNO TEMU...
To sentymentalne Bociankowe, na którym wraca się do wspomnień z dzieciństwa, przygotowuje prezenty i życzenia dla nowonarodzonego lub przyszłego dziecka, przygotowuje wspólny film, odcisk brzucha ciążowego lub łapki urodzonego już dziecka.

DOBRZE, ŻE JESTEŚ
Jeśli Bociankowe odbywa się po narodzeniu dziecka (na zakończenie okresu noworodkowego/ połogu) to jest ono okazją by porozmawiać o pierwszych doświadczeniach mamy, powspominać poród, dowiedzieć się jakie plany i obawy są udziałem rodziny nowonarodzonego dziecka i jakie trudy i radości już pojawiły się w ich życiu.

CENNIK

Koszt 2-godzinnej imprezy wynosi 480 zł. W cenę wliczona jest:
- opieka profesjonalnej animatorki z Bocianiego gniazda
- wszystkie materiały
- dekoracja sali
- drobny catering uzgodniony z mamą "bociankową"
- pamiątkowy dyplom i upominek
- dodatkowe pół godziny na pogaduchy.

Promocja!
Jeśli mama "bociankowa" ma już starsze dzieci, to za każde otrzymuje od nas 10 zł zniżki (np. jeśli jest to impreza z okazji narodzin piątego dziecka, to zniżka wynosi 40 zł).