Centrum Wychowania Przez Sztukę KUŹNIA TALENTÓW

URODZINY Z KUŹNIĄ TALENTÓW

Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania niezwykłych urodzin dzieci razem z nami. Proponujemy Państwu artystyczne tematy animacji urodzinowych, zarówno dla przedszkolaków, dzieci w wieku wczesnoszkolnym jak i dla nastolatków, dzięki którym zarówno jubilat, jak i jego goście, przeżyją niezwykłą, długo wspominaną przygodę. W trakcie każdych urodzin będzie wiele śmiechu, zabaw ruchowych, muzycznych i plastycznych, zagadek i niespodzianek.


TEMATY URODZIN DLA STARSZAKÓW

URODZINKI FILMOWE – HIT!
W trakcie tych niezwykłych urodzinek dzieci przygotowują i kręcą swoją własną etiudę filmową. Pracują nad scenariuszem, bohaterami, scenografią, choreografią. Limitem działań jest tylko limit wyobraźni. Filmik kręcimy, montujemy, a po 10 dniach przesyłamy na maila, dzięki czemu pozostaje niezwykła pamiątka. Do tej pory dzieci nakręciły u nas m.in. filmy o tematyce detektywistycznej, podróżniczej, tanecznej, a nawet wojennej!

ARTYSTYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE
Dzieci odwiedzą niezwykłe zakątki naszego globu i w trakcie wesołych i twórczych zabaw poznają współczesne i dawne kultury. Na każdym kontynencie czekają na dzieci zagadki, rebusy, ciekawe prace plastyczne i tajemnice do odkrycia.

URODZINY DETEKTYWISTYCZNE – HIT!
Czy są wśród nas mali odkrywcy wielkich zagadek, którzy pragną być jak Sherlock Holmes lub Herkules Poirot? Ta oferta urodzin jest specjalnie dla nich! W trakcie imprezy dzieci zamienią się w prawdziwych detektywów i otrzymają do rozwiązania niezwykłą kryminalną zagadkę. Pryz sprzyjających warunkach atmosferycznych duża część tej przygody ma miejsce w pobliskim lesie.

URODZINY Z BOHATERAMI FILMÓW I KSIĄŻEK
Każde dziecko ma swojego ulubionego bohatera, który towarzyszy mu każdego dnia, uwielbia czytać o nim książki, kolekcjonuje gadżety, z wytęsknieniem czeka na kolejną odsłonę filmów. I z tym bohaterem możemy zrobić niezwykłe spotkanie, w trakcie którego dzieci przeżyją ciekawą przygodę, zaprojektują własną grę, wykonają nietuzinkową pracę plastyczną.

URODZINY Z GRAMI PLANSZOWYMI
Czy są wśród nas miłośnicy gier planszowych? Jeśli tak, to ta impreza jest przeznaczona specjalnie dla nich. Nie dość, że jubilat i jego goście zagrają w jedną lub kilka gier (wg wyboru jubilata lub korzystając z naszych sugestii), to stworzy sobie własną nową niepowtarzalną grę, w którą z pewnością będzie mógł grać jeszcze długo, długo po skończonej imprezie.

URODZINY TEATRALNE
Oto nie lada gratka dla wszystkich małych wielbicieli teatru. Podczas tej imprezy urodzinowej dzieci własnoręcznie przygotują kukiełki i kolejno z ich pomocą przygotują i przedstawią krótką teatralną etiudę. Oczywiście każde dziecko będzie mogło zabrać ze sobą kukiełkę na pamiątkę do domu!

URODZINY TWÓRCZE – HIT!
Jest to specjalny temat dla dzieci, które lubią tworzyć różnorodne rękodzieła. W trakcie wesołych zabaw Jubilat i Jego Goście będą mogli stworzyć na przykład następujące przedmioty:
- biżuterię
- torebkę
- etui na komórkę
- breloczki
- zawieszki do komórki
- przypinki do plecaka
- podkoszulki wg własnego projektu
- drewniane pudełka zdobione np. techniką decoupage’u
- prasowanki z koralików
- maskotki, poduchy, czapki, szale, muchy, krawaty – szyte ręcznie i na maszynie
- i dowolnie wybrane przez Jubilata inne gadżety.

URODZINY LEŚNE - NOWOŚĆ!
Świeże powietrze, ruch, zabawa i element przygody - oto pomysł na urodzinową zabawę w lesie. Gra terenowa z zadaniami, zagadkami i przeszkodami, a na koniec piknik na dworze zapewnią niepowtarzalną imprezę urodzinową. Urodziny w tej opcji organizowane będą przy współpracy z instruktorami harcerskimi.

TEMAT WYBRANY PRZEZ JUBILATA
Dowolny temat zgodny z jego zainteresowaniami i pasjami: z ulubioną dyscypliną sportu, ulubionym zwierzęciem czy też aktywnością.


TEMATY URODZIN DLA DZIECI W WIEKU 3-7

URODZINY Z BOHATERAMI FILMÓW I KSIĄŻEK – HIT!
Każde dziecko ma swojego ulubionego bohatera, który towarzyszy mu każdego dnia, czasem nawet w trakcie każdej czynności. Nie może więc go również zabraknąć w trakcie uroczystych urodzin! Z poniższej listy można wybrać jednego z nich lub też zaproponować innego: Kubuś Puchatek, Pippi Pończoszanka, Dzieci z Bullerbyn, Pan Kuleczka, Mikołajek, Hobbit, Miś Paddington, Dumbo, Piotruś Pan, Księga Dżungli, Mała Syrenka, Kopciuszek, Król Dzikiego Zachodu, Piękna i Bestia, Śpiąca królewna, Lego, Scooby-Doo, Piraci z Karaibów, Kraina Lodu, Robinia, Bardzo Głodna Gąsienica, Gruffalo.

LEGENDARNE URODZINY
W trakcie tej animacji uczestnicy imprezy przeżyją niezapomnianą przygodę w oparciu o jedną lub kilka legend. Mogą to być legendy morskie, legendy o zamkach, księżniczkach i rycerzach, legendy kaszubskie i inne uwielbiane przez dzieci.

KSIĘŻNICZKI I RYCERZE – HIT!
Która z dziewczynek nie chciałaby być księżniczką, a który chłopiec prawdziwym rycerzem pokonującym groźne smoki? W trakcie tej animacji uczestnicy imprezy urodzinowej wybiorą się na średniowieczny dwór, gdzie zamienieni w postacie z tego czasu przeżyją niezapomnianą przygodę.

CYRKOWE URODZINY
Bycie klownem, który potrafi wszystkich ubawić do łez, magikiem, który z kapelusza wyjmuje królika, żonglerem czy tancerką w prawdziwym cyrku, to marzenie wielu dzieci. W trakcie tej urodzinowej animacji może się ono spełnić, gdyż salka zamieni się w prawdziwy cyrk, a dzieci wyjdą z niej bogatsze o nowe cyrkowe umiejętności.

URODZINY DETEKTYWISTYCZNE – HIT!
Czy są wśród nas mali odkrywcy wielkich zagadek, którzy pragną być jak Sherlock Holmes lub Herkules Poirot? Ta oferta urodzin jest specjalnie dla nich! W trakcie imprezy dzieci zamienią się w prawdziwych detektywów i otrzymają do rozwiązania niezwykłą kryminalną zagadkę.

URODZINY TEATRALNE
Oto nie lada gratka dla wszystkich małych wielbicieli teatru. Podczas tej imprezy urodzinowej dzieci własnoręcznie przygotują kukiełki i kolejno z ich pomocą przygotują i przedstawią krótką teatralną etiudę. Oczywiście każde dziecko będzie mogło zabrać ze sobą kukiełkę na pamiątkę do domu!

URODZINY MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT
Czy są wśród nas mali miłośnicy koni, kotów, psów, królików i innych zwierzątek? Te urodziny są właśnie dla nich! W trakcie tej imprezy Jubilat/Jubilatka wraz z Gośćmi własnoręcznie wykonają ulubione zwierzątko oraz wszystkie akcesoria potrzebne do opieki nad nim.

URODZINY Z DINOZAURAMI - HIT!
Jak Polska długa i szeroka, wśród dzieci jest wielu fanów dinozaurów. Wiedzą o nich więcej niż niejeden dorosły, pragną mieć wszystkie gadżety i książki związane właśnie z tymi istotami, które w przeszłości żyły na ziemi. I ta animacja urodzinowa jest właśnie dla nich. W każdej wesołej zabawie muzycznej, plastycznej i ruchowej spotkają różne gatunki dinozaurów, które będą mieć dla nich mnóstwo ciekawych i twórczych niespodzianek!

KOSMICZNA PRZYGODA
Nie ma chyba dziecka, które nie słyszało o tym, jaki kosmos jest piękny i wspaniały, a wiele spośród nich po prostu marzy o tym, by tam się udać. I te urodzinki są właśnie dla nich! W trakcie tej imprezy Jubilat/Jubilatka oraz Goście przeżyją niezwykłą przygodę lecąc w kosmos własnoręcznie przygotowaną rakietą. Na ich drodze z pewnością znajdą się niezwykłe planety zamieszkałe przez jeszcze bardziej tajemnicze Ufoludki.

LEŚNE URODZINKI - NOWOŚĆ!
Świeże powietrze, ruch, zabawa i element przygody- oto pomysł na urodzinową zabawę w lesie. Gra terenowa z zadaniami, zagadkami i przeszkodami, a na koniec piknik na dworze - to pomysł na niepowtarzalną imprezę urodzinową. Urodziny w tej opcji organizowane będą przy współpracy z instruktorami harcerskimi.

TEMAT WYBRANY PRZEZ JUBILATA
Dowolny temat zgodny z jego zainteresowaniami i pasjami: z ulubioną dyscypliną sportu, ulubionym zwierzęciem czy też aktywnością.


URODZINKI DLA MALUSZKÓW (1-2 LAT)

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa rodzinną imprezę z okazji roczku lub drugich urodzin Państwa dziecka. Temat i zabawy za każdym razem ustalamy indywidualnie.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Urodziny mogą się odbyć w „Kuźni Talentów” (Gdynia, ul. Szyprów 24B), w domu jubilata, w przedszkolu, do którego uczęszcza lub wskazanym przez Państwa miejscu.

Przyjęcia urodzinowe odbywają się głównie w soboty przez cały dzień, ale też i w pozostałe dni tygodnia popołudniami w ramach wolnych terminów.


CENNIK

Koszt urodzin wynosi 380 zł za 2 godziny imprezy dla grupy do 12 dzieci (za każde kolejne dziecko powyżej 12-ciu dopłata wynosi 20 zł). Za przedłużenie imprezy o pół godziny dopłata wynosi 60 zł, a za przedłużenie o godzinę - 120 zł. W cenie oferujemy: udostępnienie i dekorację sali, autorski scenariusz, wszystkie materiały i gadżety niezbędne do przeżycia niezapomnianej uroczystości oraz opiekę animatora. Potwierdzeniem rezerwacji terminu oraz tematu jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. Pozostała kwota jest rozliczana w dniu imprezy po jej zakończeniu.

Koszt urodzinek twórczych jest powiększony o koszt zamówionych materiałów i ilości dzieci, np. koszulki są w cenie 15 zł/sztuka, pudełka do decoupage’u - 10 zł/sztuka, filc do szycia maskotek 2 zł/sztuka. Dodatki do wykonywanych przedmiotów (czyli np. farby do malowania koszulek, aplikacje do maskotek, serwetki, klej i farby do decoupage’u) są wliczone w koszt imprezy.

Koszt urodzinek filmowych to 490 zł za grupę do 12 dzieci (wliczona obróbka i montaż filmu)


GALERIA ZDJĘĆ Z URODZINEK: